Slovo

od Abdrushina pro ducha

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


odpovedi:odpoved35

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

odpovedi:odpoved35 [27.10.2014 10:55] (aktuální)
Marek Ištvánek vytvořeno
Řádek 1: Řádek 1:
 +{{indexmenu_n>​35}}
 +====== 35. Přitažlivost stejnorodého. ======
  
 +===== Otázka: =====
 +
 +**A**bdrushin mluví o světovém zákoně přitažlivosti stejnorodého. Jak je možné, že se extrémy stýkají, při čemž stejnorodé póly se odpuzují. Můžeme to pozorovat všude, i u lidí. Dobré ženy nemívají zvláštní muže, při čemž dobří mužové často mají nápadně špatné ženy atd. Takových případů lze nalézti mnoho.
 +
 +===== Odpověď: =====
 +
 +**M**luvím-li o světovém zákoně přitažlivosti stejnorodého,​ nejedná se při tom o malé částečky druhů, o kterých se v otázce zmiňujete. Chcete-li mluvit o stejnorodosti ve světovém zákoně, musíte si být nejdříve vědom toho, co vůbec druh jest!
 +
 +Na příklad pozitivní elektřina, právě tak jako špatná žena nebo špatný muž, dávno ještě nejsou nějakým druhem pro sebe, tak jak přichází k uplatnění ve světovém zákoně. Pozitivní a negativní části usilují k sobě, poněvadž teprve ještě s mnoha jinými částmi mohou tvořit druh, který pak vyvíjí přitažlivou sílu na tentýž //ucelený druh.// Nadto jest snaha po spojení rozličných dílčích druhů přímo projevem tohoto zákona přitažlivosti stejnorodého,​ který vynucuje, že částečky,​ patřící k dokonalému druhu, se musí nalézt a spojit. Na tyto věci přijdeme později stejně, čím více se budeme blížit pozemsky viditelným pochodům.
odpovedi/odpoved35.txt · Poslední úprava: 27.10.2014 10:55 autor: Marek Ištvánek