Slovo

od Abdrushina pro ducha

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


odpovedi:odpoved41

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

odpovedi:odpoved41 [27.10.2014 12:21] (aktuální)
Marek Ištvánek vytvořeno
Řádek 1: Řádek 1:
 +{{indexmenu_n>​41}}
 +====== 41. Syn Člověka. ======
  
 +===== Otázka: =====
 +
 +**J**est Syn Člověka již na zemi, nebo se teprve zrodí? Proč mlčí Abdrushin vytrvale právě o tomto bodě? Nechce Abdrushin mnoha lidem, kteří s přesvědčením přijali jeho slovo, i v tomto bodě poukázat na správnou cestu?
 +
 +===== Odpověď: =====
 +
 +**B**lízká budoucnost sama přinese odpověď; neboť bude //jen jeden// světový učitel. Také se Syn Člověka teprve nenarodí, nýbrž je již dlouho mezi lidmi, jak to již správně vycítili tak mnozí náboženští zvěstovatelé.
 +
 +Tvrdý čas, kdy Syn Člověka zůstane mezi všemi falešnými proroky a vůdci jako jediný, kdo může skutečně pomoci v duchovní a pozemské tísni, je //mnohem bližší,//​ než jak si to dnes představují i ti lidé, kteří jsou označováni za nejpesimističtější fantasty. Nemůže tedy být ještě dítětem, nebo být teprve zrozen. To by bylo pro včasnou pomoc příliš pozdě.
 +
 +Vyčkává klidně dobu splnění svého úkolu, protože by se mu dnes lidé posmívali a mnohé kruhy by jej nenáviděly neméně, než kdysi Syna Božího.
 +
 +Proč by se měl předčasně dávat poznat, když mu //Boží// vůle sama urovná cestu? Není mu zapotřebí,​ aby se podílel na závodě, jehož cíl //jest jedině jeho cílem!// Nikdo kromě něho jej nedosáhne. Kdo z opravdu vážně hledajících si jen může představit,​ že by se tento Syn Člověka postavil do jedné řady s  těmi mnohými, nebo jen vedle těch, kdo si říkají vůdci! Nemusel byste se nad tím usmívat? Syn Člověka se neuchází o přízeň lidí a nebude se ani přít s církvemi;​ neboť toho mu vůbec není zapotřebí. Boží vůle mu tentokrát požene lidstvo do rukou jakoby důtkami!
 +
 +Jeho klidné vyčkávání je to nejstrašnější,​ co se může lidstvu stát!
 +
 +Lidstvo to však jinak nezaslouží. Dostane se mu toho, co si samo připravilo. Čekejte proto trpělivě, až se čas naplní.
odpovedi/odpoved41.txt · Poslední úprava: 27.10.2014 12:21 autor: Marek Ištvánek