Slovo

od Abdrushina pro ducha

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


odpovedi:odpoved44

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

odpovedi:odpoved44 [27.10.2014 12:24] (aktuální)
Marek Ištvánek vytvořeno
Řádek 1: Řádek 1:
 +{{indexmenu_n>​44}}
 +====== 44. Sekty a jejich působení. ======
  
 +===== Otázka: =====
 +
 +**C**o říká Abdrushin k rozličným sektám a jejich působení?
 +
 +===== Odpověď: =====
 +
 +**N**a otázky o různých sektách, jako na příklad o „Svazu bojovníků za mír a pravdu“,​ nebo o „Bílé lóži“ a pod. neodpovídám,​ protože není již čas na vedlejší věci, které jsou pro skutečné štěstí i neštěstí lidstva a pro nadcházející velké události úplně bezvýznamné. Pozornost může být věnována jen //​důležitějším//​ záležitostem,​ které pak při vážnosti nadcházející doby obstojí a budou spolupomáhat jako určující hodnoty. K tomu //​nemůže//​ být počítána většina dnešních snah, protože nejsou schopny přetrvat ani začátek; neboť všechno nepravé bude bez ohledu odklizeno. Není již nutno se o tom šířit. Všichni tazatelé naleznou ve světovém dění odpověď, jakou nečekali, která však bude hovořit zřetelněji než slova!
 +
 +Jestliže některé snahy přijaly nové myšlenky mého Poselství Grálu a již po léta se je snaží zpracovat svým způsobem jako „vlastní“,​ pak poukazuji na to, že první sešity mých přednášek byly uveřejněny již v roce 1923. To vám vysvětlí mnohé. Ponechte lidem potěšení;​ neboť nakonec to nebude mít trvání.
 +
 +V Poselství „Ve světle Pravdy“ jsem napsal to, co lidstvo potřebuje. Zda to přijme nebo odmítne, bude mu k užitku nebo ke škodě.
odpovedi/odpoved44.txt · Poslední úprava: 27.10.2014 12:24 autor: Marek Ištvánek