Slovo

od Abdrushina pro ducha

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


odpovedi:odpoved81

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

odpovedi:odpoved81 [29.10.2014 11:42]
Marek Ištvánek vytvořeno
odpovedi:odpoved81 [29.10.2014 11:44] (aktuální)
Marek Ištvánek
Řádek 4: Řádek 4:
 ===== Otázka: ===== ===== Otázka: =====
  
-Jako vážný čtenář Abdrushinova Poselství Grálu „Ve světle Pravdy“ chci v sobě oživiti tak významnou přednášku o modlitbě.+**J**ako ​vážný čtenář Abdrushinova Poselství Grálu „Ve světle Pravdy“ chci v sobě oživiti tak významnou přednášku o modlitbě.
  
 Při tom cítím, že by pro mnohé lidi bylo velikým darem, kdyby Abdrushin mohl dát základní formu pro modlitbu všedního dne, které bychom se mohli přidržeti. Při tom cítím, že by pro mnohé lidi bylo velikým darem, kdyby Abdrushin mohl dát základní formu pro modlitbu všedního dne, které bychom se mohli přidržeti.
Řádek 10: Řádek 10:
 ===== Odpověď: ===== ===== Odpověď: =====
  
-Toto není první podnět tohoto smyslu. Proto jsem již kruhu čtenářů dal základ modlitby ranní, večerní a modlitby před jídlem, jejichž smysl odpovídá postavení člověka ve stvoření. Jestliže se člověk snaží tato slova nejenom „odříkávat“,​ jako to většina lidí dělá, nýbrž soustředěně je v sobě prociťovat,​ tedy spoluzachvívat se s nimi, pak vzniká //taková// účinná modlitba, jakou je člověk schopen vyslati. Moje slova mají k tomu poskytnout jen vnější oporu a podpořit cítění.+**T**oto ​není první podnět tohoto smyslu. Proto jsem již kruhu čtenářů dal základ modlitby ranní, večerní a modlitby před jídlem, jejichž smysl odpovídá postavení člověka ve stvoření. Jestliže se člověk snaží tato slova nejenom „odříkávat“,​ jako to většina lidí dělá, nýbrž soustředěně je v sobě prociťovat,​ tedy spoluzachvívat se s nimi, pak vzniká //taková// účinná modlitba, jakou je člověk schopen vyslati. Moje slova mají k tomu poskytnout jen vnější oporu a podpořit cítění.
  
 Modlitby znějí: Modlitby znějí:
odpovedi/odpoved81.txt · Poslední úprava: 29.10.2014 11:44 autor: Marek Ištvánek