Slovo

od Abdrushina pro ducha

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


odpovedi:odpoved83

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

odpovedi:odpoved83 [29.10.2014 11:46] (aktuální)
Marek Ištvánek vytvořeno
Řádek 1: Řádek 1:
 +{{indexmenu_n>​83}}
 +====== 83. Přináší přepěstění předního mozku tělesné škody? ======
  
 +===== Otázka: =====
 +
 +**P**řináší jednostranné přepěstění předního mozku člověka, o němž se zmiňuje Poselství, mimo strašné duchovní následky tohoto dědičného hříchu též tělesné škody?
 +
 +===== Odpověď: =====
 +
 +**Z**působuje velmi mnoho škod, protože pozemské tělo je zařízeno na //​harmonický//​ a nikoli na jednostranný vývoj mozku. Kdo zná význam mozku pro lidské tělo, ten to beze všeho pochopí. Tímto nesprávným nakládáním je potlačováno velmi mnoho tělesných schopností,​ které by se jinak byly rozvinuly a přinesly veliký užitek. Jiné schopnosti se opět mohou uplatnit jen skromně, zatím co všeobecně vzniká též mnoho nemocí, před nimiž by jinak bylo lidstvo ochráněno.
 +
 +To všechno způsobuje trvalé zkracování délky pozemského života, které je velmi značné.
 +
 +Lidstvo, až se přetvoří,​ později s hrůzou pozná, jak velice tímto odklonem od zákonů stvoření i pozemsky hřešilo a jaká škoda tím vznikla. Mnoho nemocí úplně zanikne a život se překvapivě prodlouží.
 +
 +Bylo by bezúčelné,​ abych se těmito věcmi zabýval //​blíže;//​ neboť tyto změny nastanou přijetím nezkřiveného živého Slova zcela samočinně a s takovou prostotou, že změnění lidé budou již jenom potřásat hlavou nad předstíraným „vysokým věděním“ pokřivené doby, jejíž dutost se sama musela projevit a zhroutit.
odpovedi/odpoved83.txt · Poslední úprava: 29.10.2014 11:46 autor: Marek Ištvánek