Slovo

od Abdrushina pro ducha

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


odpovedi:odpoved86

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

odpovedi:odpoved86 [29.10.2014 12:04] (aktuální)
Marek Ištvánek vytvořeno
Řádek 1: Řádek 1:
 +{{indexmenu_n>​86}}
 +====== 86. Jest Abdrushin Žid? ======
  
 +===== Otázka: =====
 +
 +**Č**asto jsem se setkal s tvrzením,​ přicházejícím z Německa,​ že Abdrushin je Žid. Již léta o tom slyším znovu a znovu. Není těžko v tom poznat úmysl škodit, ať jakýmkoliv způsobem. Proto bych byl vděčen, kdybych jednou na to slyšel odpověď od samého Abdrushina, který i v této záležitosti tak jako při všech útocích zachovává důstojnou zdrženlivost.
 +
 +===== Odpověď: =====
 +
 +**N**a vaši otázku mohu s největší jednoduchostí odpověděti;​ tvrzení, že jsem Žid, je lež a to velmi //​nejapná//​ lež, protože v tomto případě může být snadno dokázán opak, což nebylo vždy tak snadné u mnohých dosud tak obratně sestavených pomluv, které měly znetvořit skutečnosti.
 +
 +Nestaral jsem se o skutečné původce v tomto případě. Jestliže však u nich všechno stojí na tak slabých nohou jako tato směšná a samozřejmě zlomyslně míněná lež, pak to nebude mít dlouhého trvání.
 +
 +Před několika léty přinesly jisté německé noviny s tímže úmyslem mou fotografii, na které jsem mohl poznat, že byla pro tento účel upravena retušováním. Byla tedy zfalšována,​ protože se vůbec nepodobala skutečnému snímku. Možná, že tím byly dotyčné noviny podvedeny. I tehdy jsem mlčel, protože se mi zdálo příliš směšné říci o tom třeba jen jediné slovo.
 +
 +Přesto, že je to pro mne úplně vedlejší věcí, mám v ruce důkaz mého tak zvaného čistě árijského původu až zpětně do 16. století. Tyto důkazy byly shromážděny lidmi, kteří smýšlí přímo a čestně. Nestalo se tak z mého podnětu.
 +
 +Mé Poselství samotné jest však //věcné// a obrací se ke //všem// lidem, kteří smějí na Zemi stráviti určitou píď času. Jednal bych proti svatému zákonu Božímu, kdybych v tom chtěl dělat nějaké rozdíly.
odpovedi/odpoved86.txt · Poslední úprava: 29.10.2014 12:04 autor: Marek Ištvánek