Slovo

od Abdrushina pro ducha

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


odpovedi:odpoved8

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

odpovedi:odpoved8 [26.10.2014 21:40] (aktuální)
Marek Ištvánek vytvořeno
Řádek 1: Řádek 1:
 +{{indexmenu_n>​8}}
 +====== 8. Sociální a politické úvahy. ======
  
 +===== Otázka: =====
 +
 +**N**evyjádří se Abdrushin o mnohých tak palčivých sociálních a politických otázkách?
 +
 +===== Odpověď: =====
 +
 +**O** sociální politice a podobných věcech //nebudu// přednášet. Může-li to udělat tisíce jiných úplně volně, aniž by při tom byli obtěžováni,​ u mne by lidé zcela bezpochyby za tím něco hledali. Jest ku podivu, jak se lidé snaží mým nejnevinnějším snahám a čistě věcně logickým přednáškám podkládati úmysly, jež jsou mi úplně vzdáleny. Dokonce //​soukromých//​ rozmluv v tomto směru bych se rád vzdal, ačkoliv na ně má každý jiný člověk neomezené právo. Vznikly z toho na mne často již nejodpornější útoky. I kdybych na nějakou otázku odpověděl jen //​podobenstvím//​ nebo současně použil k dokreslení to, co jsem viděl na příklad z nejvážnějších badatelských kruhů slavných médií s výslovným poukazem na to, pak se mi to osobně přičítá,​ a vyzdobené dodatky vlastní fantazie rychle kolportuje dále, nebo dokonce používá k nečistým účelům.
 +
 +Co je to platno, že takové události v očích opravdových lidí vrhají světlo jen na ty, kdo se mne tím snaží poškodit? Co je to platno, že mi na to s mnoha stran dochází ujištění,​ že je to nejlepší důkaz pro to, //jak vážně se berou moje slova!// Ošklivost mi při tom vždy zůstane. Děje-li se toto již v oboru duchovním, jak by to bylo v oborech jiných!
 +
 +Proto raději mlčím, třebaže bych mohl s toutéž prostotou a jistotou ostře osvětlit tak mnohé a mohl tak poukázat na mnohé cesty.
 +
 +Chci v klidu provést a dokončit své práce, jež nacházejí tolik ohlasu. Z tohoto důvodu prosím, aby mi otázky tohoto druhu v budoucnosti již nebyly zasílány.
odpovedi/odpoved8.txt · Poslední úprava: 26.10.2014 21:40 autor: Marek Ištvánek