Slovo

od Abdrushina pro ducha

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


odpovedi:odpoved97

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

odpovedi:odpoved97 [29.10.2014 12:34]
Marek Ištvánek vytvořeno
odpovedi:odpoved97 [29.10.2014 12:46] (aktuální)
Marek Ištvánek
Řádek 8: Řádek 8:
 ===== Odpověď: ===== ===== Odpověď: =====
  
-**P**okládáním rukou proudí do nemocného nová životní síla. Kristovo slovo: „Jak jsi uvěřil, tak se ti staň!“ je také zde klíčem k procesu vyléčení. Výsledek se řídí zcela podle hodnoty člověka, to znamená, jak dalece je hoden uzdravení nebo jinými slovy dnešní doby: Jak je skutečně vnitřně zaměřen, ne snad, jak si to předstírá. Podle tohoto stupně, ne více a ne méně, se mu dostane uzdravení!+**P**okládáním rukou proudí do nemocného nová životní síla. Kristovo slovo: „Jak jsi uvěřil, tak se ti staň!“ je také zde klíčem k procesu vyléčení. Výsledek se řídí zcela podle hodnoty člověka, to znamená, jak dalece je hoden uzdravení nebo jinými slovy dnešní doby: Jak je **skutečně** vnitřně zaměřen, ne snad, jak si to předstírá. Podle **tohoto stupně**, ne více a ne méně, se mu dostane uzdravení!
  
 Ve zpětném působení nepošinutelných zákonů ve stvoření se cele formuje i toto: Kdo je vnitřně obrácen k temnu, ten nemůže přijmout do sebe světlou sílu k uzdravení,​ a kdo nechce, tomu nemůže být uzdravení vnuceno. Světlá síla povolaného prostředníka odtéká pak od něho pryč. Přesně tak, jak je to v evangeliu. Ani sám Kristus nemůže vzít do nebeské říše nikoho, kdo není vnitřně zaměřen na jeho evangelium, to znamená, kdo podle něho nežije. Ve zpětném působení nepošinutelných zákonů ve stvoření se cele formuje i toto: Kdo je vnitřně obrácen k temnu, ten nemůže přijmout do sebe světlou sílu k uzdravení,​ a kdo nechce, tomu nemůže být uzdravení vnuceno. Světlá síla povolaného prostředníka odtéká pak od něho pryč. Přesně tak, jak je to v evangeliu. Ani sám Kristus nemůže vzít do nebeské říše nikoho, kdo není vnitřně zaměřen na jeho evangelium, to znamená, kdo podle něho nežije.
  
 Vroucí přání uzdravit se je ovšem také stanovisko, které vede k přijetí a účinku síly. Vroucí přání uzdravit se je ovšem také stanovisko, které vede k přijetí a účinku síly.
odpovedi/odpoved97.txt · Poslední úprava: 29.10.2014 12:46 autor: Marek Ištvánek