Slovo

od Abdrushina pro ducha

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


poselstvi:prednaska71

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

poselstvi:prednaska71 [09.10.2014 15:27]
Marek Ištvánek vytvořeno
poselstvi:prednaska71 [24.10.2015 10:05] (aktuální)
Marek Ištvánek
Řádek 8: Řádek 8:
 Nervosní neklid zmocňuje se sice řad těch statečných,​ kteří již po léta v tak mnohých případech přinesli svým spolubližním nejlepší pozemský dar, jaký mohli: Uzdravení od mnohého utrpení tak zvaným magnetismem svého těla, nebo přenosem podobných proudění z jemnohmotnosti. Nervosní neklid zmocňuje se sice řad těch statečných,​ kteří již po léta v tak mnohých případech přinesli svým spolubližním nejlepší pozemský dar, jaký mohli: Uzdravení od mnohého utrpení tak zvaným magnetismem svého těla, nebo přenosem podobných proudění z jemnohmotnosti.
  
-Bohužel, znovu opakuje se trvalý pokus označiti třídu magnetopatů jako méněcennou,​ ne-li jako něco ještě horšího, dělati jí překážky a potlačovati ji. S velkým křikem nadouvají se do nesmírna jednotlivé výjimky, kde nízká ziskuchtivost vytvořila nepoctivé charaktery, nebo kde již předem byly základem podvodné úmysly a ti, kdo tu působili, neměli vůbec onoho krásného daru.+Žel((<​del>​Bohužel</​del>​)), znovu opakuje se trvalý pokus označiti třídu magnetopatů jako méněcennou,​ ne-li jako něco ještě horšího, dělati jí překážky a potlačovati ji. S velkým křikem nadouvají se do nesmírna jednotlivé výjimky, kde nízká ziskuchtivost vytvořila nepoctivé charaktery, nebo kde již předem byly základem podvodné úmysly a ti, kdo tu působili, neměli vůbec onoho krásného daru.
  
 Jen se rozhlédněte:​ Kdepak //nejsou// podvodníci a švindléři! Možno je najíti všude! V jiných povoláních dokonce ještě více. Z toho důvodu vidí každý ihned jasně v takovém osočování //​chtěnou//​ křivdu. Jen se rozhlédněte:​ Kdepak //nejsou// podvodníci a švindléři! Možno je najíti všude! V jiných povoláních dokonce ještě více. Z toho důvodu vidí každý ihned jasně v takovém osočování //​chtěnou//​ křivdu.
poselstvi/prednaska71.txt · Poslední úprava: 24.10.2015 10:05 autor: Marek Ištvánek