Slovo

od Abdrushina pro ducha

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


sbornik2:prednaska16

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

sbornik2:prednaska16 [24.10.2014 22:12] (aktuální)
Marek Ištvánek vytvořeno
Řádek 1: Řádek 1:
 +{{indexmenu_n>​16}}
 +====== 16. Vysvěcení haly. ======
 +===== (První pobožnost v nové hale, 8. září 1929) =====
  
 +**T**ak mnohý z vás asi očekával, že dnes tuto halu posvětím! Avšak není tomu tak! Je na //vás,// abyste tento prostor posvětili. //Vy,// kteří jste zde pohromadě//,​ máte// dát společně čistotou svých myšlenek posvěcení,​ které tuto dřevěnou stavbu povýší.
 +
 +//Vaším// přispěním mohou se tyto stěny stát duchovními zdmi, které vystupujíce vysoko vzhůru vytvoří klenbu dómu, v němž Bůh nalezne zalíbení. Dómu, který zářivě vysílá duchovní sílu ven do temnot, ku pomoci těm, kteří tam zápasí!
 +
 +Co je platné, je-li podle dosavadního zvyku posvěcena místnost nebo dům, v němž později působí a shromažďují se lidé, jejichž myšlení a cítění je čistě mechanické,​ daleko vzdálené jakékoli pravé zbožnosti či jednání! Požehnání Boží by na něm nikdy nespočinulo,​ i přes posvěcení. S ním se přece nedá obchodovat, neboť požehnání Boží si musíte //​zasloužit!//​
 +
 +Jenom v práci na vás a kolem vás může k vám proudit Boží požehnání. Nebudete-li v ní liknaví, uvidí zde tato hala v budoucnosti mnohé nemocné duše osvobozeně jásat. A tento jásot v radostném díku pronikne vzhůru a ve zpětném působení pak dopadne bohatě na vás a vaše činy. //Toho// buďte pamětlivi a v tichosti si slibe, že tento prostor nikdy neznesvětíte! Buďte bdělí v duchu a silní. Potom bude také Boží síla a požehnání viditelně stále s vámi! To přeji vám všem!
sbornik2/prednaska16.txt · Poslední úprava: 24.10.2014 22:12 autor: Marek Ištvánek