Slovo

od Abdrushina pro ducha

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


poselstvi:prednaska89

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

poselstvi:prednaska89 [09.10.2014 15:53]
Marek Ištvánek vytvořeno
poselstvi:prednaska89 [24.10.2015 11:43] (aktuální)
Marek Ištvánek
Řádek 40: Řádek 40:
 Nikde nelze najíti vážnost, která nezbytně patří k této nejpotřebnější ze všech věcí! Zdála se jim příliš vzdálenou. Z toho důvodu jsou nyní //​všichni//​ zavrženi, všichni! Ani jednomu z nich nedostane se vstupu do království Božího! Nikde nelze najíti vážnost, která nezbytně patří k této nejpotřebnější ze všech věcí! Zdála se jim příliš vzdálenou. Z toho důvodu jsou nyní //​všichni//​ zavrženi, všichni! Ani jednomu z nich nedostane se vstupu do království Božího!
  
-Jest to shnilé ovoce pro vzestup, které kolem sebe jen dále šíří hnilobu. Rozvažte tedy u sebe, kdo //potom// může ještě zbývat! Smutný obraz! Ale bohužel až příliš pravdivý. --+Jest to shnilé ovoce pro vzestup, které kolem sebe jen dále šíří hnilobu. Rozvažte tedy u sebe, kdo //potom// může ještě zbývat! Smutný obraz! Ale žel((<​del>​bohužel</​del>​)) ​až příliš pravdivý. --
  
 Když pak soud lidstvo zkrotí, budou záhy klečeti v prachu! Ale vmyslete se do toho //již dnes, jak// budou potom klečeti: Ve vší ubohosti, ale zároveň zase osobivě, protože zas budou jen naříkat, //prosit,// že jim má býti pomoženo! Když pak soud lidstvo zkrotí, budou záhy klečeti v prachu! Ale vmyslete se do toho //již dnes, jak// budou potom klečeti: Ve vší ubohosti, ale zároveň zase osobivě, protože zas budou jen naříkat, //prosit,// že jim má býti pomoženo!
poselstvi/prednaska89.txt · Poslední úprava: 24.10.2015 11:43 autor: Marek Ištvánek