Slovo

od Abdrushina pro ducha

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


Postranní lišta

odpovedi:odpoved44

44. Sekty a jejich působení.

Otázka:

Co říká Abdrushin k rozličným sektám a jejich působení?

Odpověď:

Na otázky o různých sektách, jako na příklad o „Svazu bojovníků za mír a pravdu“, nebo o „Bílé lóži“ a pod. neodpovídám, protože není již čas na vedlejší věci, které jsou pro skutečné štěstí i neštěstí lidstva a pro nadcházející velké události úplně bezvýznamné. Pozornost může být věnována jen důležitějším záležitostem, které pak při vážnosti nadcházející doby obstojí a budou spolupomáhat jako určující hodnoty. K tomu nemůže být počítána většina dnešních snah, protože nejsou schopny přetrvat ani začátek; neboť všechno nepravé bude bez ohledu odklizeno. Není již nutno se o tom šířit. Všichni tazatelé naleznou ve světovém dění odpověď, jakou nečekali, která však bude hovořit zřetelněji než slova!

Jestliže některé snahy přijaly nové myšlenky mého Poselství Grálu a již po léta se je snaží zpracovat svým způsobem jako „vlastní“, pak poukazuji na to, že první sešity mých přednášek byly uveřejněny již v roce 1923. To vám vysvětlí mnohé. Ponechte lidem potěšení; neboť nakonec to nebude mít trvání.

V Poselství „Ve světle Pravdy“ jsem napsal to, co lidstvo potřebuje. Zda to přijme nebo odmítne, bude mu k užitku nebo ke škodě.

odpovedi/odpoved44.txt · Poslední úprava: 27.10.2014 12:24 autor: Marek Ištvánek