Slovo

od Abdrushina pro ducha

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


Postranní lišta

odpovedi:odpoved86

86. Jest Abdrushin Žid?

Otázka:

Často jsem se setkal s tvrzením, přicházejícím z Německa, že Abdrushin je Žid. Již léta o tom slyším znovu a znovu. Není těžko v tom poznat úmysl škodit, ať jakýmkoliv způsobem. Proto bych byl vděčen, kdybych jednou na to slyšel odpověď od samého Abdrushina, který i v této záležitosti tak jako při všech útocích zachovává důstojnou zdrženlivost.

Odpověď:

Na vaši otázku mohu s největší jednoduchostí odpověděti; tvrzení, že jsem Žid, je lež a to velmi nejapná lež, protože v tomto případě může být snadno dokázán opak, což nebylo vždy tak snadné u mnohých dosud tak obratně sestavených pomluv, které měly znetvořit skutečnosti.

Nestaral jsem se o skutečné původce v tomto případě. Jestliže však u nich všechno stojí na tak slabých nohou jako tato směšná a samozřejmě zlomyslně míněná lež, pak to nebude mít dlouhého trvání.

Před několika léty přinesly jisté německé noviny s tímže úmyslem mou fotografii, na které jsem mohl poznat, že byla pro tento účel upravena retušováním. Byla tedy zfalšována, protože se vůbec nepodobala skutečnému snímku. Možná, že tím byly dotyčné noviny podvedeny. I tehdy jsem mlčel, protože se mi zdálo příliš směšné říci o tom třeba jen jediné slovo.

Přesto, že je to pro mne úplně vedlejší věcí, mám v ruce důkaz mého tak zvaného čistě árijského původu až zpětně do 16. století. Tyto důkazy byly shromážděny lidmi, kteří smýšlí přímo a čestně. Nestalo se tak z mého podnětu.

Mé Poselství samotné jest však věcné a obrací se ke všem lidem, kteří smějí na Zemi stráviti určitou píď času. Jednal bych proti svatému zákonu Božímu, kdybych v tom chtěl dělat nějaké rozdíly.

odpovedi/odpoved86.txt · Poslední úprava: 29.10.2014 12:04 autor: Marek Ištvánek